Na zdrowie !

Na zdrowie !

30 kwietnia 2021 r. Dbając w przedszkolu o zdrowie – pamiętamy o częstym myciu rąk, o wychodzeniu na plac zabaw i spacerek, ale także o zdrowym odżywianiu się, czyli zjadaniu warzyw i owoców, które serwują nam przy każdym posiłku nasze przedszkolne kucharki: pani Ola i pani Ania 🙂 Wiosną wyhodowaliśmy w doniczkach własne rzodkiewki i szczypiorek oraz kiełki warzyw, które ze smakiem zjadamy 🙂 A na dodatek w piątek przedszkolaki z gr. „Bratki” z panią Karoliną zaprosiły wszystkie koleżanki i kolegów na teatrzyk, w którym poprzez wiersze i piosenki zachęciły nas do zjadania pysznych i zdrowych owoców i warzyw. Smacznego !

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij