Twarożek truskawkowy

Twarożek truskawkowy

7 maja 2021 r. Przedszkolaki z gr. IV „Słoneczniki” są bardzo aktywne kulinarnie. Jak nie sałatki, kanapki, pierniczki, babeczki i inne wypieki, to teraz jeszcze przy okazji omawiania tematu: „Nowinki z wiejskiego podwórka – skąd to mamy?” przygotowały z przepisu p. Martyny – twarożek truskawkowy. Tak jak chętnie go robiły – tak bez przekonania go próbowały 🙂 Przyznam, że była to dość zabawna sytuacja, ale stwierdziły, że nawet nie jest taki zły 🙂 A miało być smacznie i zdrowo !!! 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij