Dla Mamy i Taty !

Dla Mamy i Taty !

26 maja 2021 r. „My rodzinkę fajną mamy i bardzo się wszyscy kochamy…” – to słowa jednej z piosenek, którą śpiewały dzieci dla swojej kochanej Mamusi i kochanego Tatusia. Siostry i panie razem z dziećmi nagrały na płytę program artystyczny dla Rodziców z okazji ich święta. Oczywiście pomógł nam w tym wielkim przedsięwzięciu pan Rafał 🙂 – i dlatego wszystko wyszło pięknie ! Na płycie oprócz piosenek, wierszy i tańców były także różne niespodzianki 🙂 MAMO i TATO – kochamy Was !!!

default

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij