U krawcowej

27 maja 2021 r. I znów dzieci z gr. Słoneczników wybrały się na spacer – tym razem do zakładu krawieckiego u sióstr urszulanek, czyli do szwalni. Tam czekała już na przedszkolaki s. Teresa, która jest krawcową. Martynka zamówiła sobie sukienkę do uszycia i s. Teresa wytłumaczyła wszystkim, co należy po kolei zrobić, aby uszyć sukienkę dla Martynki. Dużo miała do zrobienia, a nasze pracowite Słoneczniki chętnie by jej w tym szyciu pomogły, ale cóż…. musiały podziękować i wrócić do przedszkola 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij