W bibliotece

W bibliotece

25 maja 2021 r. Jak tu wspaniale ! Tak dużo półek, a na nich dużo książek, a te książki takie różne, ciekawe i kolorowe. Nawet jest miejsce, aby wygodnie usiąść i posłuchać jak pani bibliotekarka czyta bajkę. To jest właśnie biblioteka (w Liceum Sióstr Urszulanek), a to nasze przedszkolaki z gr. IV, które poznają różne zawody i miejsca pracy.

A tutaj Ula – w bibliotece publicznej, w której sama wypożycza książki – daje pani bibliotekarce laurkę i dziękuje za jej pracę.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij