Podchody to super zabawa

Podchody to super zabawa

1 czerwca 2021 r. Dzień Dziecka to wspaniały czas, który w naszym przedszkolu upłynął baaaardzo aktywnie 🙂 Najpierw, z samego rana – życzenia i piosenki od wszystkich nauczycieli i pracowników przedszkola, a potem atrakcje i zabawy różnego rodzaju. Była też dmuchana zjeżdżalnia oraz podchody w naszym pięknym parku. Podchody, czyli rozwiązywanie i wykonywanie różnych zadań w terenie – przebiegały pod hasłem: „Zostań Super Tajnym Agentem”. Po wykonaniu wszystkich zadań przedszkolaki otrzymały odznaki Super Tajnego Agenta i z zadowoleniem mogły dalej korzystać z uciech wieku dziecięcego 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij