Uroczyste pożegnanie Siedmiolatków

Uroczyste pożegnanie Siedmiolatków

20 czerwca 2021 r. Ważny dzień dla naszych najstarszych przedszkolaków, bowiem dzisiaj żegnają się z przedszkolem. Najpierw wszyscy uczestniczymy we Mszy św. na zakończenie roku przedszkolnego, a potem przenosimy się do auli, gdzie na scenie „Słoneczniki” poprzez wiersze, piosenki i tańce – prezentują swoje licznie zdobyte umiejętności. Na koniec jeszcze słowa podziękowania dla rodziców i nauczycieli, błogosławieństwo dzieci udzielone przez s.dyrektor, dyplomy i prezenty, a potem wspaniały tort w ogrodzie przedszkolnym. Wszystkim – za wszystko – DZIĘKUJEMY !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij