Pierwszy dzień w przedszkolu :)

Pierwszy dzień w przedszkolu :)

1 września 2021 r. Koniec wakacji ! Zaczynamy nowy rok przedszkolny! Już od rana gwar, poszukiwania nowych miejsc w szatni, a my sprawdzamy – czy dzieci trafią do swoich nowych sal 🙂 Jest wesoło, ale trochę stresowo 🙂 A najbardziej jest to stresujący dzień dla naszych trzylatków i dla ich rodziców. Ale mimo małych smuteczków z powodu rozstania z mamusią – było nieźle !!! – proszę sprawdzić na zdjęciach 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij