Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września 2021 r. W poniedziałek – to chociaż trudno byłoby rano wstać – to nie tym razem, bo właśnie dzisiaj obchodzimy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ! W taki dzień w przedszkolu – same niespodzianki 🙂 Najpierw życzenia dla naszych wspaniałych wychowanków, a potem nagrywanie przygotowanej piosenki (specjalnie na ten dzień): „…Lubię śpiewać, lubię skakać, lubię życie przedszkolaka…”. i goście … – a o tym to za chwilkę (czyli w następnym wpisie).

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij