Strażacy i to nie byle jacy :)

Strażacy i to nie byle jacy :)

20 września 2021 r. A oto i nasi wspaniali Goście na Dzień Przedszkolaka ! Strażacy z OSP Kwilcz. Przyjechali do nas, aby opowiedzieć o swojej pracy i przeszkolić dzieci w udzielaniu pierwszej pomocy. Dziękujemy naszym wspaniałym i odważnym strażakom, za ratowanie życia ludziom, którzy są w potrzebie ! Może któryś z naszych chłopców też zostanie strażakiem 🙂

SONY DSC


SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij