Przedszkolaki u Matki Bożej

Przedszkolaki u Matki Bożej

22 września 2021 r. Przeżywamy wielkie święto w naszej parafii i w naszym Sanktuarium, bowiem przybyła do nas Matka Boża w kopii Cudownego Obrazu. Przez te kilka dni możemy wpatrywać się w oczy Matki i powierzać Jej wszystkie nasze sprawy: niepokoje i radości, troski dnia codziennego, nasze rodziny i nas samych. Nasze przedszkole także miało swój czas spotkania z Matka Bożą. Dzieci śpiewały i modliły się powierzając sprawy, które kryją ich małe serduszka. S.Beata odczytała w imieniu wszystkich Akt zawierzenia przedszkola, a na koniec delegacje z każdej grupy złożyły Matce Bożej ozdobne duże serca z imionami wszystkich przedszkolaków. Królowo Polski i najlepsza nasza Matko – módl się za nami !

Akt zawierzenia dzieci Matce Bożej


Pozostałe zdjęcia są na stronie facebook Sanktuarium Pniewy (wejście bez logowania).

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij