Zielone światło mówi: idź !

Zielone światło mówi: idź !

24 września 2021 r. Uwaga, uwaga ! Nasze czterolatki właśnie wyszły na przejście dla pieszych. Dzisiaj uczą się prawidłowo przechodzić przez ulicę. Idą w towarzystwie osób dorosłych, czyli teraz – z panią Izą i panią Anią, ale wiedzą dobrze, że tylko z mamą albo tatą mogą przechodzić na drugą stronę ulicy. Światło zielone: idziemy ! Przed tym „poważnym” zadaniem – jakim było wyjście na przejście dla pieszych – dzieci uczyły się przepisów drogowych, zapoznały się z rolą sygnalizacji świetlnej i poznały kilka ważnych znaków drogowych. Potem jeszcze zrobiły wielkie samochody służb ratunkowych i poznały numer alarmowy. No, bardzo mądre są te nasze „Bratki”.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij