Miesiąc różańcowy.

Miesiąc różańcowy.

4 października 2021 r. Rozpoczęliśmy nowy miesiąc – październik. Na wezwanie Matki Bożej, która zachęca starszych i młodszych do odmawiania modlitwy różańcowej i my także odpowiadamy na tę prośbę. Ks. kapelan Adrian poświęcił w kaplicy piękne, kolorowe różańce dla dzieci i mogliśmy pomodlić się – wzywając wstawiennictwa Maryi – za nasze rodziny, nasze przedszkole i za cały świat.

P.S. Na YT ODDANIE 33 Fundacja Tota Tua przygotowała na październik piękne, krótkie rekolekcje różańcowe dla dzieci i ich rodzin pt. „Posłuszni prośbom Mamy za różaniec chwytamy”. Zachęcamy do wejścia 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij