Pyszna sałatka owocowa :)

Pyszna sałatka owocowa :)

7 października 2021 r. „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny” – to słowa znanej piosenki, bo i taka jest prawda ! Ale pełne witamin są także owoce i warzywa, zwłaszcza te z naszych ogródków. Tym razem mogły się o tym przekonać dzieci z gr. „Maków”, które zabrały się za przygotowanie sałatki owocowej. Trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym zadaniem poradziły, a sałatka wyszła pyszna, no i oczywiście – zdrowa !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij