Dary Pani Jesieni

13 października 2021 r. Pani Jesień przynosi ze sobą obfite dary, a dzieci chętnie je wykorzystują do swoich zabaw. Czterolatki z gr. Bratków razem z panią Dominiką najpierw poszukały w parku różne gałązki i kolorowe liście – układając z nich drzewo, a potem pozbierały kasztany (których u nas nie brakuje), zabrały je do przedszkola, a tam przeliczały, układały kształty figur i ogólnie były bardzo z siebie zadowolone, no i oczywiście zadowolone były z Pani Jesieni, że zostawiła im takie wspaniałe dary do zabawy.