Dary Pani Jesieni

Dary Pani Jesieni

13 października 2021 r. Pani Jesień przynosi ze sobą obfite dary, a dzieci chętnie je wykorzystują do swoich zabaw. Czterolatki z gr. Bratków razem z panią Dominiką najpierw poszukały w parku różne gałązki i kolorowe liście – układając z nich drzewo, a potem pozbierały kasztany (których u nas nie brakuje), zabrały je do przedszkola, a tam przeliczały, układały kształty figur i ogólnie były bardzo z siebie zadowolone, no i oczywiście zadowolone były z Pani Jesieni, że zostawiła im takie wspaniałe dary do zabawy.


Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij