Jesienny dywan

14 października 2021 r. Nasze „Bratki” nie próżnują jesienią. Niektóre zwierzęta zapadają w sen zimowy, ale nie nasze czterolatki 🙂 Właśnie wybrały się na spacer i to gdzie ??? Dzieci miały okazję pospacerować po przygotowanej specjalnie dla nich ścieżce sensorycznej. Jest to pewnego rodzaju tor przeszkód, którego zadaniem jest kształtowanie i stymulowanie zmysłu dotyku. Tym razem ścieżka została przygotowana z darów jesieni: twarde kasztany, miękkie i pachnące słoneczniki, szeleszczące suszone kwiaty, kruche gałązki.
Dzieci z zaskoczeniem i ciekawością brały udział w zadaniu. Zabawa wywołała radość. Dzieci wzajemnie się dopingowały i nagradzały oklaskami. Brawo!