Pyszna szarlotka !

Pyszna szarlotka !

15 października 2021 r. Bardzo pracowity okres w naszym przedszkolu, ale przecież wciąż zbieramy dary Pani Jesieni 🙂 Tym razem w naszym sadzie trzylatki, czyli „Stokrotki” zebrały piękne jabłuszka, no i cóż było robić, najpierw oglądały i wąchały, potem zjadły na surowo, ale to jeszcze było im za mało !!! Zabrały się za pieczenie szarlotki! Z pomocą p. Natalii i p. Tereski przygotowały super ciasto !!! A jak pachniało ! A jak potem smakowało 🙂 Mniam, mniam !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij