Wdzięczne psiaki c.d.

Wdzięczne psiaki c.d.

30 października 2021 r. Przygody ze Schroniskiem ciąg dalszy 🙂 Otóż wszystkie pozbierane w przedszkolu koce, ręczniki, no i oczywiście karmy dla zwierząt pani Natalia (z gr. I) wraz z Igorem (z gr.IV) i mężem Piotrem (Przyjacielem Przedszkola 🙂 – spakowali do samochodu i zawieźli do Schroniska dla zwierząt w Przyborówku. Tam wyładowali w miejscu zbiórki darów dla psów i kotów, a potem wraz z wolontariuszami i właścicielką p. Wandą zrobili sobie zdjęcie na pamiątkę. Na koniec dostali pieska o nazwie „Żwirek 21” ???, z którym poszli na spacerek do pobliskiego lasku. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie w tę akcję !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij