Czytanie na dywanie

Czytanie na dywanie

3 listopada 2021 r. W ramach projektu „Cała Polska czyta dzieciom” grupę „Bratków” i „Stokrotek” odwiedziły dwie sympatyczne uczennice Liceum Ogólnokształcącego z klasy mundurowej: Amanda i Kinga. Dziewczyny czytały dzieciom znane bajki wypożyczone z Biblioteki Publicznej w Pniewach. Celem spotkania było promowanie czytania dzieciom. Może któryś z rodziców też chciałby przeczytać przedszkolakom bajkę ? Zapraszamy !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij