Program Patriotyczny

Program Patriotyczny

6 listopada 2021 r. Wielki i ważny dzień dla każdego Polaka, bowiem obchodzimy uroczyście Święto Odzyskania Niepodległości. W tym roku mogliśmy z przedszkolakami zaprosić naszych rodziców i dziadków na Program Patriotyczny przygotowany z tej okazji. Chwila podniosła i wzruszająca – szczególnie w wykonaniu małych dzieci, które poprzez piosenki, wiersze i tańce uczciły pamięć Bohaterów – dziękując za ich odwagę i miłość do Ojczyzny, w której możemy teraz żyć bezpiecznie.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij