Pluszowy Miś

Pluszowy Miś

25 listopada 2021 r. Dziś w naszym przedszkolu mają swoje święto… pluszowe misie, bo tego właśnie dnia obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyprowadziły do przedszkola swoje pluszaki, aby mogły się z nimi wesoło pobawić. W grupie „Bratków” misiaki wzięły udział w zabawach ruchowych, potem dzieci zrobiły dla nich z kartonu kolorowo ozdobiony domek z ogródkiem i tak sobie misie spędzały miło czas z przedszkolakami.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij