„Eko-Przedszkolaki”

28 lutego 2022 r. „Eko-Przedszkolaki”- to super Dzieciaki! Mowa o naszych „Słonecznikach”, które w miesiącu lutym miały za zadanie w ogólnopolskim programie 🙂 przygotować wierszyk, bajkę lub opowiadanie o tematyce ekologicznej. Wspaniale wywiązały się z kolejnego zadania – razem ze swoimi rodzicami i rodzeństwem przygotowały książeczki i plakaty. A jak ciekawe powstały prace, to sami możemy zobaczyć (kilka fotek tutaj, a cała okazała reszta na wystawie przedszkolnej :). Jesteśmy dumni z takiego zaangażowania całych rodzin i z tak pięknych prac !!!