Niespodzianka ?

23 marca 2022 r. I znowu na dzieci czekała w przedszkolu niespodzianka! Tym razem wiosenne przedstawienie przygotowały nauczycielki i nasi pracownicy. Tak się cieszymy tą ciepłą wiosną, że wszyscy o niej chcą mówić, dla niej tańczyć i śpiewać. „Wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty …!”. Dzieci były takie przejęte i zachwycone przedstawieniem swoich nauczycielek, iż nie mogły się nadziwić, że ich panie potrafią tak skakać, tańczyć i głośno śpiewać – zupełnie jak przedszkolaki 😉 Dziękujemy !