Pożegnanie „Słoneczników”

Pożegnanie „Słoneczników”

19 czerwca 2022 r. Pożegnanie siedmiolatków z przedszkolem rozpoczęło się od Poloneza, który zawsze wzrusza serce dorosłych, bowiem czas zdać sobie sprawę, że te małe dzieci kończą pewien etap beztroskiego, radosnego życia. Potem słowa wspomnień i podziękowań w wykonaniu przedszkolaków, s.Dyrektor, s.Przełożonej i na koniec podziękowania rodziców. Po występach na scenie wszyscy przeszli do ogrodu, na tort i lody, a po nich … dzieci przebrały się w stroje kąpielowe i szalały pod zraszaczem. Upał i woda – to super połączenie 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij