Czcimy Serce Jezusa

24 czerwca 2022 r. Nasze dzieci są bardzo aktywne. Po całym upalnym tygodniu i po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń związanych z kąpielami wodnymi w przedszkolu – dziewczynki, pięknie wystrojone – przyszły wieczorem do kaplicy, aby wziąć udział w odpuście ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na zakończenie uroczystości wzięły udział w procesji – sypiąc kwiatki. Pan Jezus się ucieszył i Siostry się ucieszyły, i dziewczynki też były radosne (chociaż już nieco zmęczone). Dziękujemy tak dzielnym dziewczynkom i ich rodzicom ! A Serce Pana Jezusa niech wszystkich hojnie obdarza łaskami !