Kicia Kocia w przedszkolu

16 września 2022 r. Książeczki z serii „Kicia Kocia” znają i lubią wszystkie dzieci, ale nasze przedszkolaki z gr. „Bratków” postanowiły zaprzyjaźnić się z Kicią Kocią i spędzić w przedszkolu trochę więcej czasu. Zaprosiły więc tę Kicię do swojej grupy i razem z nią omawiały zasady panujące w sali, oprowadziły też Kicię po przedszkolu, zabrały ją na spacer i tak w ogóle to postanowiły, że Kicia Kocia to już do grupy „Bratków” zostanie na ten rok zapisana 🙂 (P.S. Dzieci uczestniczą w ogólnopolskim projekcie „Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy!”.