Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

21 października 2022 r. Bardzo ważny dzień dla naszych najmłodszych dzieci, ponieważ dzisiaj zostały uroczyście przyjęte do grona Przedszkolaków. Najpierw jednak – przed wszystkimi swoimi koleżankami i kolegami oraz ich paniami – wystąpiły z programem artystycznym, czyli zaprezentowały swoje umiejętności poprzez piosenki i wierszyki. Na koniec S. Dyrektor przystrojoną (z tej okazji) kredką wypasowała trzylatki i wręczyła dyplomy oraz upominki.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij