Nakrętki dla Wiktora !

30 listopada 2022 r. Tyyyyyle udało nam się zebrać nakrętek! Przedszkolaki z naszej placówki włączyły się w akcję zbierania plastikowych nakrętek dla Wiktora, który zmaga się z porażeniem mózgowym oraz padaczką. Śmiało można stwierdzić, że każde dziecko z chęcią włączyło się w tę akcję. Nakrętki spływały do nas od pierwszych dni akcji i to w różnych ilościach. A wszystko w szczytnym celu. Tak niewiele nas to kosztuje, a tak wiele możemy zrobić dla innych 🙂 Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom ! A z nami serdecznie dziękuje Wiktor i jego mama !!!