Pluszowy Miś u „Stokrotek”

25 listopada 2022 r. Najmłodsza grupa 3-latkow świętowała DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Zajęcia rozpoczęły się od szukania odpowiedzi – dlaczego dzieci tak lubią pluszaki i dlaczego pluszaki ułatwiają dzieciom zasypianie. Potem Maluszki segregowały misie według koloru, wielkości i próbowały wskazać odpowiedniego pluszaka do opisu nauczycielki. Dzieci wykonały prace plastyczną malując misia według własnego pomysłu palcem maczanym w farbie. Na samym końcu była super zabawa – wspólny taniec z wszystkimi pluszakami z naszej sali.