Adwentowe oczekiwanie

Adwentowe oczekiwanie

18 grudnia 2022 r. „Przyjdź Jezu, przyjdź, czekamy dziś, do naszych serc do naszych dni. Niech spłynie Twoja łaska i niech wypełni mnie, bo nadszedł czas by cały świat poznał Cię. Przyjdź Jezu, przyjdź!” I my czekamy na narodzenie Pana Jezusa, a podczas mszy św. przedszkolnej – dzieci z zapalonymi lampionami oświetlały drogę dla Jezusa i dla nas, abyśmy nie zabłądzili i nie zagubili się w przedświątecznym wirze.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij