Dla Babci i Dziadka !

Dla Babci i Dziadka !

21 stycznia 2023 r. Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zgromadziła na auli tłumy gości, bowiem przedszkolaki mają bardzo dużo babć i dziadków 🙂 Najpierw wszyscy usłyszeli nagranie z wypowiedziami wnuków na pytania: Co lubicie robić z babcią i dziadkiem ?, Jakie niespodzianki robi dziadek babci, a babcia dziadkowi ?, Jak dziadek zwraca się do babci, a babcia do dziadka? itd. Potem przedszkolaki wyśpiewały i wypowiedziały oraz wygrały i wytańczyły życzenia i jeszcze na koniec wręczyły kolorowe laurki, które przygotowywały od dłuższego czasu – ze względu na dużą ilość babć i dziadków 🙂 Ten dzień okazał się bardzo piękny !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij