Sporty zimowe – przygotowanie do ferii

Sporty zimowe – przygotowanie do ferii

27 stycznia 2023 r. Wprawdzie jeszcze tylko trochę śniegu na dworze pozostało, ale przecież przed nami czas ferii zimowych i trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Zadbała o to w przedszkolu p. Nela, która przeprowadziła dla wszystkich dzieci zajęcia o bezpiecznych feriach. Najpierw przedszkolaki zapoznały się ze sportami i sprzęcie zimowym oraz bezpiecznym korzystaniu z nich. Potem były jeszcze zimowe zagadki dla dzieci, a po nich p. Nela zademonstrowała wyposażenie narciarza i mogliśmy sami trochę (po dywanie 🙂 pojeździć. A co to będzie się działo w górach, jeśli wszystkie dzieci tak dobrze przeszkolone 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij