Warsztaty kulinarne

8 maja 2023 r. To był bardzo ciekawy i zarazem pracowity dzień dla naszych najstarszych przedszkolaków, ponieważ gościły u nas dwie miłe Panie (mamy naszych przedszkolaków) z Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach z „Gastronomika”. Pani Kasia i p. Małgosia poprowadziły warsztaty kulinarne, w których dzieci mogły wykazać się ogromem swoich zdolności w krojeniu, mieszaniu, projektowaniu, smarowaniu i oczywiście w … jedzeniu ! Pod czujnym okiem Pań z „Gastronomika” dzieci zrobiły sałatkę owocową, pyszne wiosenne kanapki i koktajl owocowy. Taka spora dawka witamin = zdrowe i szczęśliwe dzieci 🙂 Dziękujemy!