Dzień Przedszkolaka w „Słonecznikach”

Dzień Przedszkolaka w „Słonecznikach”

21 września 2023 r. Dzień Przedszkolaka jest wyjątkowy, dlatego w grupie „Słoneczniki” postanowiłyśmy go, urozmaicić wspaniałymi zabawami. Rozrusza to dzieci, sprawi im wiele radości, a przecież o to chodzi – pamiętajmy, że to właśnie ich święto! Tego dnia żadnemu przedszkolakowi nie może zejść uśmiech z buzi! To dobry czas na zabawy integracyjne oraz ,,zdrową rywalizację’’. Najpierw rozgrzewka w przedszkolu, a później na świeżym powietrzu. Oj, działo się : tor przeszkód, slalomem do celu, rzut talerzem, golf na trawie, zwinność podczas omijania pachołków, precyzja w przeskokach przez skakankę i na wyciszenie rysowanie kredą na chodniku. A w sali kontynuacja dobrej zabawy przy wspólnym śpiewie i tańcach. Jeszcze tylko słodki poczęstunek i wręczenie „medali” oraz drobnych upominków. Niech pobyt w przedszkolu stanie się wielką, niezapomnianą PRZYGODĄ !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij