Jesienne poszukiwania.

Jesienne poszukiwania.

25 września 2023 r. W pierwszy jesienny poniedziałek grupa czterolatków wybrała się na spacer. I mimo pięknej jeszcze letniej pogody – „Bratki” wyruszyły na poszukiwanie Pani Jesieni. To było bardzo szczegółowe poszukiwanie, ponieważ odbywało się przy pomocy szkła powiększającego – czyli LUPY. Super przygoda – mogliśmy dostrzec najdrobniejsze elementy naszej przyrody – nawet nóżki kowalików i mrówek. Dzieci zobaczyły, że ulubionymi kolorami Pani Jesieni jest brązowy, pomarańczowy i żółty.
Podczas spaceru zebraliśmy dary jesienne i w sali stworzyliśmy kącik przyrodniczy. I mimo, że jest nam smutno żegnać lato – to dostrzegamy piękno jesiennej aury.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij