Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

20 października 2023 r. Dzisiaj w naszym przedszkolu święto, bo nasze trzylatki, czyli dzieci z grupy „Stokrotki” przeżywają swoje Pasowanie na Przedszkolaka. Z tej okazji zaprezentowały przed koleżankami i kolegami i ich paniami – program artystyczny, czyli piosenki i tańce, których nauczyły się od września. Okazało się, że te nasze „Stokrotki” – to prawdziwi artyści i to w dodatku bez tremy, z uśmiechem na twarzy 🙂 Po kilku poważnych pytaniach z wiedzy małego przedszkolaka, na które poprawnie i głośno odpowiedziały – zostały uroczyście pasowane przez Siostrę Dyrektor. Od dzisiaj to już prawdziwe przedszkolaki !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij