Siedmiolatki żegnają Przedszkole

17 czerwca 2018 r. – W piękną, słoneczną niedzielę o godzinie 15.00 spotkaliśmy się w kaplicy na Eucharystii, aby razem z całymi naszymi rodzinami oraz pracownikami przedszkola – dziękować Bogu za opiekę w ciągu całego roku. Po Mszy św. S.Dyrektor zaprosiła wszystkich do auli, aby tam siedmiolatki z grupy „Słoneczniki” i „Tulipanki” mogły podziękować siostrom i paniom oraz koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone w przedszkolu piękne chwile swego życia. S.Beata słowa wdzięczności skierowała także w stronę dzieci i ich rodziców oraz wręczyła pamiątkowe upominki. Po podziękowaniach siedmiolatki oraz ich rodziny przenieśli się do ogrodu przedszkolnego na słodki poczęstunek i wspominki.