Kadra

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli (sióstr i osób świeckich) dbających o ciepłą, przyjazną atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy wdrażają chętnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Biorą aktywny udział w warsztatach i spotkaniach metodycznych, kursach i studiach, dzięki czemu organizują oni wychowanie i nauczanie na wysokim poziomie.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pedagogicznej, opiece logopedycznej i psychologicznej dzieci otrzymują pełną diagnozę rozwoju.

Kadra pedagogiczna w Przedszkolu Sióstr Urszulanek SJK w roku szk. 2018/2019:

Dyrektor: s. Beata Kruszona

Gr. I
nauczyciele: p. Katarzyna K., p. Nel. G.
pomoc n-la: s. Maria G., p. Karolina K.

Gr. II
nauczyciele: p. Weronika P., p. Natalia J.
pomoc n-la: p. Anna J.

Gr. III
nauczyciele: s. Małgorzata S., p. Elwira W.

Gr. IV
nauczyciele: s. Agata T., p. Izabela Z.

Logopeda:
p. Teresa N., p. Waldemar Sz.

Pedagog – terapeuta:
p. Iwona S.-M.