Kadra

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli (sióstr i osób świeckich) dbających o ciepłą, przyjazną atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy wdrażają chętnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Biorą aktywny udział w warsztatach i spotkaniach metodycznych, kursach i studiach, dzięki czemu organizują oni wychowanie i nauczanie na wysokim poziomie.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pedagogicznej, opiece logopedycznej i psychologicznej dzieci otrzymują pełną diagnozę rozwoju.

Kadra pedagogiczna w Przedszkolu Sióstr Urszulanek SJK w roku szk. 2021/2022:

Dyrektor: s. Beata Kruszona

Gr. I