Zajęcia sportowe z Akademią Reissa

Zajęcia sportowe z Akademią Reissa

10 września 2018 r. – Rozpoczęliśmy już nowy rok w przedszkolu !!! Dzieci z radością wróciły po wakacjach do przedszkola, nie mogły doczekać się wejścia do nowych sal, bo przecież już urosły i są starsze, a maluchy też z uśmiechem rozpoczęły nowy etap swojego życia. Od pierwszych dni nie słychać płaczu, tylko muzyka, śmiech i gwar; słoneczko przygrzewa, więc na placu zabaw też wesoło i przyjemnie ! W drugim tygodniu września zaprosiliśmy na zajęcia sportowe – pokazowe – trenera Daniela R. z Akademii Piłkarskiej Reissa. Czas wrócić do gry 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij