Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

26 października 2018 r. – Wielki dzień dla dzieci z grupy „Stokrotki”, bowiem po dwóch miesiącach zabawy i nauki w przedszkolu zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków ! Najpierw przed wspaniałą publicznością, czyli swoimi starszymi kolegami i koleżankami oraz ich nauczycielami – zaprezentowały swoje pierwsze osiągnięcia – wierszyki, piosenki oraz tańce i zabawy przygotowane pod czujnym okiem swoich nauczycielek – Pani Kasi Kaźmierczak i Pani Neli Głuchej. Po występach nagrodzonych wielkimi brawami – Siostra Dyrektor Beata Kruszona podziękowała nauczycielom oraz całej grupie trzylatków za wspaniałe przygotowanie programu i kolorowym ołówkiem wy-pasowała 🙂 uśmiechnięte małe przedszkolaki. Trzeba dodać, że te uśmiechy na buziach „Stokrotek” towarzyszą im od pierwszych dni września 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij