Dzieci świętują setną rocznicę Odzyskania Niepodległości

Dzieci świętują setną rocznicę Odzyskania Niepodległości

17 listopada 2018 r. W sobotę przed południem zaprosiliśmy rodziców, dziadków, siostry Urszulanki oraz gości na wspólne świętowanie setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. „Jeszcze Polska nie zginęła, dopóki kochamy” – napisała sto lat temu św. Urszula Ledóchowska, a dyrektor przedszkola s.Beata Kruszona tymi słowami – które wciąż są aktualne i które wybrzmiewają właśnie tu i teraz – powitała wszystkich zebranych na uroczystości. Siostra dyrektor zaprosiła do wzięcia udziału w obchodach tej wspaniałej rocznicy wraz z przedszkolakami, które wyraziły swoją miłość do Ojczyzny postawą, wiedzą, wierszami, pieśniami patriotycznymi oraz tańcami ludowymi. Na zakończenie spotkania uroczyście została wprowadzona przez dzieci flaga Polski, a potem wspólnie odśpiewano hymn narodowy.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij