W karnawale wszędzie bale !

W karnawale wszędzie bale !

9 lutego 2019 r. Na ten dzień wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością, bowiem kostiumy przygotowane były w szafie już od dawna! W piątek od rana rodzice stroili salę balową w kolorowe balony, mamy piekły pyszne ciasta i umawiały się do fryzjera, aby wszyscy pięknie wyglądali. W sobotę wodzireje o 11.00 zapraszają na wieeeelki bal !!! Zjeżdżają się samochody ( tym razem nie karoce :), wchodzą na salę piękne księżniczki, syrenki i smoki ??? Gra muzyka, wszyscy tańczą, bawią się doskonale, popijają soki i próbują ciasta upieczone przez wspaniałe mamusie – dziś wróżki i koty. Nic, tylko się dobrze bawić 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij