Świąteczne spotkanie

Świąteczne spotkanie

17 kwietnia 2019 r. Wkroczyliśmy już w Wielki Tydzień, za nami Niedziela Palmowa, w której dzieci uczestniczyły idąc w procesji z kolorowymi palmami i śpiewając „Hosanna, hosanna…”, a teraz odświętnie ubrane przypomniały wszystkim zaproszonym gościom: Siostrze Przełożonej Justynie O., ks. Kapelanowi i obecnym na spotkaniu świątecznym rodzicom i gościom – o wielkich tajemnicach naszej wiary : męce, śmierci i zmartwychwstaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa. Ks.Wojciech poświęcił „słodkie” koszyczki, które siostry przygotowały dla wszystkich dzieci i po życzeniach złożonych przez S.Dyrektor odśpiewaliśmy wspólnie „Alleluja, biją dzwony, bo zmartwychwstał Pan, alleluja, alleluja, alleluja !”

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij