Dzieci u św. Urszuli

Dzieci u św. Urszuli

29 maja 2019 r. Tego dnia obchodzimy w naszym Sanktuarium uroczystość św. Urszuli Ledóchowskiej. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup wybrały się wraz z nauczycielkami i pracownikami przedszkola do kaplicy, aby przy sarkofagu „przytulić się” do świętej naszej Patronki i prosić o opiekę nad nami i naszymi rodzinami. A wieczorem spotkaliśmy się na uroczystej Eucharystii odpustowej, gdzie podczas procesji eucharystycznej dziewczynki sypały kwiatki.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij