Festyn Rodzinny 2019

Festyn Rodzinny 2019

8 czerwca 2019 r. Festyn w tym roku rozpoczęła bajka rodziców „O straszliwym Smoku i dzielnym Szewczyku”, a po niej zaprosiliśmy wszystkich do ogrodu przedszkolnego na wspólne świętowanie w rodzinnym gronie 🙂 Były pyszne ciasta upieczone przez mamy, lody, grillowane kiełbaski i karkówka, wspaniały bigos przygotowany przez nasze panie kucharki, frytki, a także zabawy i tańce dla najmłodszych, wóz strażacki dla odważnych :), no i oczywiście losy i fanty dla wszystkich chętnych. Dziękujemy serdecznie wszystkim wspierającym nasze przedszkole, wszystkim Ofiarodawcom, Sympatykom i Przyjaciołom, a przede wszystkim naszym wspaniałym RODZICOM, dzięki którym taki Festyn może się odbyć !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij