Bezpieczny przedszkolak

Bezpieczny przedszkolak

17 września 2019 r. Wszystkie przedszkolaki dobrze wiedzą, że należy dbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego też wyruszają w pobliski „świat”, aby tam potwierdzić swoją wiedzę na temat poznanych na zajęciach wiadomości o bezpiecznym poruszaniu się na chodniku i na ulicy. Najmłodsze trzylatki chodzą na spacery po naszym pięknym jesiennym parku przy przedszkolu – pod okiem nauczycielek i „pana węża”, a starsze przedszkolaki wybrały się na przejście z sygnalizatorem świetlnym. Wszystkie dzieci zdały egzamin z przepisów drogowych na „wzorowy”! Gratulujemy 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij