Jango :)

Jango :)

3 grudnia 2019 r. Jango to pies myśliwski – 5-letni płochacz niemiecki (tłum.), który odwiedził nasze przedszkole na zaproszenie Leona z grupy „Słoneczników”. Jango chodzi ze swoim panem na polowania. Pan Leszek opowiedział dzieciom o codziennym zajmowaniu się psem, tresowaniu go i w ten sposób przygotowywaniu go do udziału w polowaniach. Przedszkolaki mogły zobaczyć kilka umiejętności psa myśliwskiego i ocenić, czy Pan Leszek dobrze go szkoli 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij