Św. Mikołaj w przedszkolu

Św. Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia 2019 r. „To Mikołaj, to Mikołaj święty, niesie nam prezenty…” – tak śpiewały dzisiaj dzieci, kiedy odwiedził je wspaniały gość, na którego tak bardzo i długo czekały 🙂 Mikołaj, nie tylko porozmawiał z przedszkolakami, ale także zagrał dla nich kolędy na ustnej harmonijce. Zdolny !!! No i oczywiście – dla każdego dziecka i … dorosłego miał paczkę! Takich gości to my bardzo lubimy 🙂 Dziękujemy Ci – święty Mikołaju !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij