„Bratki” kolędują !

„Bratki” kolędują !

18 grudnia 2019 r. Czterolatki przygotowały razem z rodzicami kartki świąteczne oraz pyszne pierniczki i wybrały się do chorych sióstr urszulanek, które przebywają w zakonnej „Infirmerii”. Dzieci zaśpiewały siostrom kolędy, złożyły życzenia oraz przekazały kolorowe, błyszczące świąteczne kartki – czym sprawiły wiele radości. Poprosiły tez siostry o modlitwę za przedszkole i wszystkie przedszkolne rodziny, bo chore siostry tym się teraz szczególnie trudnią (wspieraniem potrzebujących modlitwą). Dziękujemy !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij