W środę popielcową rozpoczynamy Wielki Post

W środę popielcową rozpoczynamy Wielki Post

26 lutego 2020 r. W środę popielcową po obiedzie udaliśmy się z przedszkolakami do kaplicy, aby uczestniczyć w nabożeństwie pokutnym z obrzędem posypania głów popiołem. Ks. Adrian – nasz kapelan – zachęcił dzieci i przybyłych do kaplicy rodziców do pracy nad własnymi słabościami i chętnego podejmowania czynów miłości, czyli takich drobnych, a ważnych w codziennym życiu, zachowań: dobre słowo, uśmiech, pomoc drugiemu, przebaczenie …

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij